כל מעשיך ברשת נכתבים...

ראיון חג מרתק עם דוד גלפרין, יו”ר ובעלים של ‘גיל גרופ’

ראיון חג מרתק עם דוד גלפרין יו”ר ובעלים של  “גיל גרופ” קבוצת התקשורת שיווקית והמדיה הגדולה המגזר החרדי, על התמודדות עסקים עם משבר הקורונה בכלל ועל משרדי הפרסום בפרט.

הפצה יעילה מתחילה עם פיקוח חכם

פרסום מדלת לדלת הוא סוג פרסום נפוץ במגזר החרדי. אבל מה  קורה אם המפיץ מפספס? איך מפקחים בצורה חכמה על מלאכת ההפצה? על כל זה ועוד בכתבה שלפניכם

גיל סטריט זכתה במכרז להדבקת מודעות רחוב בביתר עילית

החברה מבטיחה להמשיך לתת שירות ולשפר באופן ניכר את תחום ההפצה בעיר. ולמה חגגו המפרסמים השבוע? כל הפרטים בכתבה

"הם נמצאים בכל מקום": כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

האירוע השנתי של קהילת ביזנסט, שכינס אליו מאות בעלי עסקים חרדיים לוועידה מקצועית, היה יעד אטרקטיבי מצד ‘גיל דיגיטל’ להבליט את יתרונות החברה בעולם הדיגיטל המתפתח של המגזר החרדי

תערוכה חדשה מעניקה הצצה ל-70 שנות מודעות רחוב מהעולם החרדי

התערוכה מציגה עשרות ‘פשקווילים’ האופייניות למגזר החרדי לאורך הזמנים השונים בהיסטוריה. דוד גלפרין: “בסופו של דבר כולנו גרים באותה מדינה, רציתי לסייע להגברת המעורבות ההדדית ולצמצום הפערים”

הם נמצאים בכל מקום: כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

אורחיה הנכבדים של ועידת ביזנסט שנערכה השבוע באולמי אווניו, גילו שמישהו “עוקב” אחריהם לכל מקום. זה היה הקמפיין של ‘גיל דיגיטל’ שהעביר מסר מעניין בדרך יצירתית. צפו בגלריה

"הלוח המנצח" – בואו לדרג ולהרוויח!

‘גיל גרופ’ בשת”פ עם אתר ‘פרוג’ יצאה בתחרות ייחודית לבחירת מודעת הרחוב הטובה ביותר במגזר החרדי * בין המדרגים תוגרל חופשה זוגית, מחשב נייד, ומלגת לימודים * למה אתם מחכים?

גם בדיגיטל של "ישראל היום"

במגזר פנו לרשת החברתית ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול”

הלוח המנצח: בואו לדרג ולהרוויח - פשקוויל

‘גיל גרופ’ בשת”פ עם אתר ‘פרוג’ יצאה בתחרות ייחודית לבחירת מודעת הרחוב הטובה ביותר במגזר החרדי | בין המדרגים תוגרל חופשה זוגית, מחשב נייד, ומלגת לימודים | למה אתם מחכים?

הצעה חרדית: פרופיל פייסבוק שומר שבת

במגזר פנו לרשת החברתית ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול”.

ההצעה החרדית למנהלי פייסבוק

מאות אלפי חרדים מנהלים חשבונות בפייסבוק, אך בניגוד לאתרים אחרים – בשבתות אין שליטה על הנעשה בחשבונות שלהם והדבר יכול להוביל לחילול שבת של יהודים אחרים. החרדים מבקשים מפייסבוק: פרופיל שומר שבת

דרישה ברשת: פרופיל פייסבוק שומר שבת

יוצא דופן: במגזר שומרי השבת פנו לרשת החברתית העולמית – פייסבוק, ודרשו להגביל את חשבונותיהם בסופ”ש: “לא ניטול חלק בחילול”

 

בעזרת ה-Share: החרדים מגלים את הניו מדיה

כוח הקנייה של המגזר החרדי מהווה 11.3% מכלל האוכלוסייה במדינת ישראל ומוערך בכ-10.5 מיליארד שקל בשנה. המאבק על ליבם של הצרכן החרדי כולל גם פרסום דרך קבוצות ה-WhatsApp, קידום פרסומות ‘כשרות’ ושימוש במשפיעני רשת. שיחה עם הפרסומאי דויד גלפרין, מנכ”ל “גיל גרופ”

עתיד ענף מוצרי התינוקות שייך לחרדים

ענף מוצרי התינוקות נחשב לענף בסיכון גבוה. אלא שבעוד שכלל הצרכנים נוטים יותר ויותר לרכישות אונליין של מוצרי תינוקות מחו”ל, הרי שדווקא הציבור עם הכי הרבה ילדים למשפחה, נשאר נאמן לחנויות המקומיות: האם עתיד החנויות למוציר תינוקות שייך לצרכנים החרדים?

חושבים בשבילך חושבים עליך!

תערוכה ייחודית בלב תל אביב כינסה את אחד מסימני ההיכר הבולטים ביותר של השכונות החרדיות, הפשקווילים. מאבקים, פרסומות ועולם שלם שמאחוריהם.

בלי להתבלבל, איך בוחרים מתנות?

קרה לך פעם, שהשקעת את הנשמה באירוע או פעילות מוצלחת ואף אחד לא ממש זוכר את זה? תהית לעצמך מדוע? אולי שכחת משהו קטן אך משמעותי?

חושבים בשבילך חושבים עליך!

חשוב לבחור בקפידה ומומלץ לוודא את מידת התאמתה של המתנה לצרכיו של המקבל ולעיתים עדיף לשלב בין מתנות שונות או לאפשר לעובד לבחור מתוך כמה אפשרויות.

מתנות ממותגות לחג - איך בוחרים?

מחקרים גילו שאנשים מעדיפים ברוב המקרים חוויה על כסף, לכן חשוב להזמין לעובדים שלכם מתנה שהתוכן שלה שם דגש על החוויה, זה ירגש אותם והם יעריכו את זה יותר מ-“גיפט קארד” או תלושי קניה.

רוצים לישון בשקט….תקראו את זה

כל מי שנכנס לבית דפוס וראה את עשרות המכונות ודאי חשב לעצמו ,הכל נעשה באופן אוטומטי מה כבר יכול להיות מסובך בביצוע עבודות דפוס? 

דיגיטל לעסקים תמיד יש מה ללמוד

אחד מאבני היסוד של כל הצלחה עסקית היא שיווק ופרסום. הנתונים והתוצאות הברוכות בתחום השיווק הדיגיטלי לא משאירים מקום להיסוסים

הם הולכים ברחוב אתם עושים מזה כסף

ברחובות שלנו יש קסם מיוחד, המוני אנשים הולכים ברגל ומציפים כל קרן זווית, ברוב שעות היממה. מדוע זה כך? מה סוד הקסם?

מתנה קטנה שתחזיר אותם למסלול

בחודשים האחרונים מצוי המשק הישראלי בתקופה שמעולם לא ראינו כדוגמתה. ההתפשטות המהירה של נגיף הקורונה מעלה צורך לנקוט באמצעי זהירות חסרי תקדים כדי לשמור על בריאות הציבור.

הלקוח תמיד צודק? עכשיו הוא גם חוסך בעלויות הדפוס

עולם הפרסום עובר שינויים רבים בעיקר תודות לכניסת הפרסום הדיגיטלי. הפרסום המסורתי הופך קטן יותר ויותר ובמקומו נכנס בצעדי ענק הפרסום הדיגיטלי.

דפוס שביד המיתולוגי התמזג עם חברת 'גיל גרופ'

הושלם המיזוג של בית דפוס ‘שביד’, אל תוך חטיבת ‘גיל פרינט’ מבית ‘גיל גרופ’, הקבוצה ‬העסקית ‬הגדולה ‬בישראל ‬הפועלת ‬במגוון תחומים: פרסום, דיגיטל, מתנות, הפצה וכמובן הפקות דפוס מכל הסוגים. כל הפרטים

הפקות דפוס כל מה שצריך לדעת

הרבה צבע עבר במכונות הדפוס, מרגע המצאתו, בגלגולו המודרני לפני קרוב ל-600 ועד היום. דפוס הוא עולם מרתק המקפל בתוכו לא מעט ידע מקצועי.

כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

“אנשים שונים – דרך אחת להגיע אליהם” – השבוע התקיימה הוועידה היוקרתית של ‘ביזנסט’ שכינס מאות בעלי עסקים חרדיים לדיון על עולם הפרסום והדיגיטל במגזר (עסקים)

כך כבשה 'גיל דיגיטל' את ועידת ביזנסט החרדית

מדובר בקמפיין חדשני ופורץ של חטיבת ‘גיל דיגיטל’ מבית ‘גיל גרופ’ שהופיע כמעט בכל פינה של הועידה היוקרתית

אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות

אמש התקיים כנס ‘עשינו עסק’ לקידום שיתוף פעולה ויזמות לנשות העסקים בני ברקיות ,אירוע מושקע בתוכן איכותי ומקדם בו נטלו חלק מאות נשות עסקים ושמעו בין היתר הרצאות מלאות תוכן בנושאי קידום עסקי, שימור לקוחות ועוד

אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות

‘ההצלחה שלך היא העסק שלנו’: אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות | מאות נשות עסקים נטלו חלק בכנס ‘עשינו עסק’ לקידום, שיתוף פעולה ויזמות לנשות העסקים בבני ברק | הנוכחות נהנו מאירוע מושקע ועשיר בתוכן איכותי ומקדם

'גיל דיגיטל' כבשה כל פינה בכנס 'ביזנסט'

כך עושים דיגיטל – גם בפרונטלי: ‘גיל דיגיטל’ פשטה על כנס ‘ביזנסט’ והמחישה למשתתפים איך מגיעים אל הלקוח בכל זווית אפשרית

בעל עסק! הרשם לניוזלטר ותתחיל לקבל טיפים שיחסכו לך הרבה כסף!

אפיון, עיצוב ובנייה: ROCKET

© כל הזכויות שמורות לגיל גרופ, 2017